System pielgrzymkowy TRAPER

System akumulatorowy 70W, trzykanałowy mikser, mikrofon bezprzewodowy, wyjście na dodatkową kolumnę, dostosowany do noszenia na plecach, opcjonalnie MP3 player / recorder, obsługujący PenDrive i karty SD.

CR-70 „Traper” jest to bardzo praktyczny akumulatorowy system nagłaśniający o mocy 70 WAT. Zestaw  wyposażony jest w mikrofon bezprzewodowy.

Zestaw przeznaczony jest głównie do nagłaśniania pielgrzymek i procesji.

Cały system zainstalowany jest w pokrowcu przystosowanym do noszenia na plecach. Kolumna głośnikowa systemu posiada 4 głośniki zainstalowane w jej górnej części, z których trzy z nich skierowane są w jedną stronę a jeden w przeciwną. Z boku kolumny są dodatkowe otwory promieniujące dźwięk na boki. Taka konstrukcja kolumny ma na celu skuteczne nagłośnienie terenu wokół kolumny głośnikowej. System może obsługiwać jednocześnie 1 lub 2 mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz AUDIO oraz dodatkowy mikrofon przewodowy. Możliwe jest stosowanie dowolnej ilości systemów typu „Traper” współpracujących z jednym mikrofonem bezprzewodowym lub transmiterem AUDIO. Mikrofon bezprzewodowy, dodatkowy mikrofon oraz urządzenia AUDIO mają osobne regulacje głośności i mogą pracować jednocześnie. Wszystkie wejścia mają wspólną 2-punktową regulację barwy tonu. Do wzmacniacza można również podłączyć dodatkową kolumnę głośnikową. „Traper” posiada wbudowany zasilacz do ładowania akumulatora. Urządzenie może być również zasilanie z sieci 230V co sprawia że można go używać jako stacjonarny system nagłaśniający. Czas pracy na akumulatorze około 5 godz. czas ładowania akumulatora około 6godz.