Oświetlenie sceniczne i teatralne

Oświetlenie i obsługa techniczna imprezy

Odpowiednio dobrane oświetlenie odgrywa podczas uroczystości kluczową rolę, bez względu na to, czy stanowi tylko tło czy jest jego główną dekoracją. Celem, jaki sobie wyznaczamy jest właściwe zaprojektowanie i wykonanie systemu oświetleniowego oraz jak najlepsze dostosowanie go do warunków otoczenia. System oświetlenia konfigurujemy w taki sposób, aby podkreślić doniosłość spotkania, bez zbędnych dyskotekowych efektów. Stosujemy oświetlenie dynamiczne, elegancko stonowane, powoli snujące się po suficie i ścianach. Takie wzory świetlne nadają spotkaniu ceremonialny charakter. Możemy również zbudować w najbardziej surowym wnętrzu zupełnie nowy, przytulny efekt i wrażenie wypełnienia przestrzeni przez zastosowanie światła architektonicznego.

Oświetlenie sceniczne i teatralne

Oświetlenie sceny ma bardzo duży wpływa na efektowność koncertu. Realizujemy duże projekty, a także małe formy kabaretowe i teatralne. Stosujemy profesjonalne reflektory PAR, ruchome głowy, oświetlenie efektowe, również w technologii LED.
W ofercie posiadamy reflektory profilowe z ostrą wiązką świetlną, idealne do stosowania w małych teatrach, muzeach, wyświetlania gobo z bliższych odległości.  Ich system optyczny zoom pozwala na perfekcyjne skupienie wiązki światła.