Monitoring i kontrola dostępu

Related Post

  • No related post.
Oferujemy profesjonalny montaż systemów monitoringu dla firm, biur, sklepów i klientów indywidualnych, dostępny przez internet, telefon komórkowy czy tablet.
Proponowane przez nas rejestratory cyfrowe wykorzystują wysokoefektywną technologię procesorową do kompresji wideo H.264, w rezultacie szybkość zapełniania się dysku spada o ponad połowę, w porównaniu z poprzednimi standardami. Zależnie od modelu, pozwalają na nagrywanie obrazu z max 16 kamer, z pełną rozdzielczością, na dyskach o pojemności do 3TB. Kolejną zaletą jest możliwość zdalnego dostępu oraz prosta, wręcz intuicyjna obsługa.

Wychodząc na przeciw zainteresowaniu naszych klientów, przygotowaliśmy również ekonomiczne systemy monitoringu dla 2 i 4 kamer. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych nie oferujemy Państwu najniższej jakości sprzętu. Nasze doświadczenia i kontakty z producentami sprzętu pozwoliły nam na uzyskanie specjalnych rabatów na niektóre modele kamer i rejestratorów tak, abyśmy mogli zaoferować je Państwu w atrakcyjnych cenach.