Apart VINCI5 referencyjny podstawkowy zestaw głośnikowy

Firma APart Audio wprowadza do swojego katalogu produktów VINCI5 – zestaw głośnikowy oferujący świetne brzmienie i doskonały stosunek jakości do ceny. Wyjątkowy design i wierność odtwarzanego dźwięku sprawiają, że VINCI5 jest w stanie wykreować perfekcyjną przestrzeń muzyczną.
Każdy komponent zestawu został starannie przetestowany i dobrany pod kątem jakości brzmienia, co dało efekt w postaci liniowej charakterystyki, gwarantującej pełnię dźwiękowych doznań. APart VINCI5 wyznacza nowy standard w kategorii przystępnych cenowo referencyjnych zestawów głośnikowych. Dzięki wysokiej jakości wykończenia i zastosowanym komponentom głośniki wyglądają wspaniale zarówno z maskownicą (mocowaną na magnesy) jak i po jej zdjęciu. Starannie opracowana obudowa typu bass-reflex pomaga w reprodukcji pełnego i szczegółowego basu i zapewnia także bezbłędną kontrolę dźwięków o średnich i wysokich częstotliwościach.
Zestaw VINCI5 został zaprojektowany do wykorzystania w różnorodnych aplikacjach instalacyjnych – od salonów z systemami kina domowego do szkolnych klas i sal konferencyjnych, od stylowych restauracji do prestiżowych rezydencji.
Zestaw głośnikowy VINCI5 dostępny jest ze stylowym wykończeniem czarnym (VINCI5 BL) lub białym (VINCI5 W), błyszczącym lakierem.
W skład serii APart VINCI wchodzą także: większy zestaw głośnikowy VINCI7 oraz wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany VINCI2125.

DANE TECHNICZNE
Typ: wysokiej klasy 2-drożny zestaw głośnikowy
Obudowa: typu bass-reflex z tworzywa ABS
Przetworniki: niskotonowy 5¼” stożkowy z membraną z kewlaru; wysokotonowy: ¾” kopułka jedwabna
Zalecana moc wzmacniacza: 30 do 160 W, bez przeciążenia
Impedancja nominalna: 6 Ohm
Zakres przenoszonych częstotliwości: 60 Hz – 25 kHz
Punkt niskich częstotliwości: 48 Hz
Kolor: czarny lub biały, błyszczący lakier
Wymiary z maskownicą: 254 x 176 x 198 mm
Wymiary bez maskownicy: 254 x 176 x 184 mm
Waga: 3,5 kg