Mikrofony bezprzewodowe Concert 88

Concert 88 Handheld
16-kanałowy bezprzewodowy system UHF True Diversity

Samson Concert 88 Handheld System oferuje wysoką wydajność bezprzewodowej transmisji sygnału w paśmie UHF i zapewnia pełną swobodę ruchów wszędzie tam, gdzie jest ona koniecznością. Ten system bezprzewodowy idealnie nadaje się do wykorzystania przez wokalistów, specjalistów branżowych, nauczycieli oraz inne osoby, które oczekują znakomitego brzmienia oraz wszechstronności zastosowań, a wszystko to bez użycia przewodów.

System Concert 88 wykorzystuje inteligentny system wyboru częstotliwości pracy, dzięki któremu równocześnie może pracować do 16 zestawów wykorzystujących dwa pasma częstotliwości, z zasięgiem transmisji między nadajnikiem a odbiornikiem danego zestawu wynoszącym do 90 metrów. Sercem systemu jest odbiornik bezprzewodowy CR88. Wykorzystano w nim układ różnicowego odbioru sygnału, co istotnie przyczynia się do zminimalizowania zaników sygnału podczas jego pracy. W przypadku pojawienia się przerw w transmisji, funkcje Tone key oraz Auto mute zastosowane w odbiorniku CR88 powodują wyeliminowanie obecności szumów tła do momentu ponownego odbioru sygnału.

 

Na ścianie przedniej odbiornika CR88 znajduje się przycisk Select służący do automatycznej synchronizacji kanałów pracy odbiornika oraz nadajnika przy wykorzystaniu komunikacji w podczerwieni. W celu zapewnienia optymalnej funkcjonalności oraz łatwego monitorowania pracy, na panelu przednim umieszczono też 7-segmentową diodę LED prezentującą ustawiony kanał, gałkę głośności, przycisk zasilania, dwie zestrojone anteny, a także wskaźniki Audio oraz Ready. Na ścianie tylnej odbiornika znajdują się symetryczne wyjścia XLR oraz 1/4 cala.

 

W skład zestawu Samson Concert 88 Handheld System wchodzi też nadajnik ręczny CH88 połączony z profesjonalnym mikrofonem dynamicznym Q6. Nadajnik, którego czas działania wynosi do ośmiu godzin przy zasilaniu dwiema bateriami AA, został zaprojektowany z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięków.

 

Samson Concert 88 Handheld System łączy w sobie zaawansowaną technologię oraz wyjątkową wszechstronność zastosowań w celu zapewnienia najwyższej jakości transmisji bezprzewodowej sygnału. Wokaliści, specjaliści branżowi, nauczyciele oraz inne osoby mogą go użyć wszędzie tam, gdzie jest to tylko potrzebne.

Właściwości

Concert 88 Handheld System

  • Profesjonalny system bezprzewodowy UHF o wysokiej wydajności
  • Dołączony zestaw do montażu w obudowach rack

Odbiornik bezprzewodowy CR88

  • Układ różnicowego odbioru transmitowanego sygnału ogranicza jego zaniki
  • Równocześnie może działać do 16 systemów wykorzystujących dwa pasma częstotliwości
  • Funkcje Tone key oraz Auto mute powodują wyeliminowanie szumów tła w momentach zaniku sygnału
  • Synchronizacja kanałów pracy nadajnika i odbiornika przy wykorzystaniu łączności w podczerwieni
  • Symetryczne wyjścia XLR oraz 1/4 cala

Nadajnik CH 88 Handheld

  • Profesjonalny mikrofon dynamiczny Q6
  • Nadajnik działa do ośmiu godzin przy zasilaniu dwiema bateriami AA
  • Zasięg transmisji do 90 metrów

 

Concert 88 Guitar
16-kanałowy bezprzewodowy system UHF True Diversity

Samson Concert 88 Guitar System oferuje wysoką wydajność bezprzewodowej transmisji sygnału w paśmie UHF i zapewnia pełną swobodę ruchów wszędzie tam, gdzie jest ona koniecznością. Ten system idealnie nadaje się do wykorzystania przez gitarzystów, basistów oraz innych muzyków grających na instrumentach strunowych, którzy oczekują znakomitego brzmienia oraz wszechstronności zastosowań, a wszystko to bez użycia przewodów.

 

Concert 88 Headset
16-kanałowy bezprzewodowy system UHF True Diversity

Samson Concert 88 Handheld System oferuje wysoką wydajność bezprzewodowej transmisji sygnału w paśmie UHF i zapewnia pełną swobodę ruchów wszędzie tam, gdzie jest ona koniecznością. Ten system bezprzewodowy idealnie nadaje się do wykorzystania przez wokalistów, tancerzy, DJ-ów, specjalistów branżowych oraz inne osoby, które oczekują znakomitego brzmienia oraz wszechstronności zastosowań, a wszystko to bez korzystania z przewodów.

 

Concert 88 Presentation
16-kanałowy bezprzewodowy system UHF True Diversity

Samson Concert 88 Presentation System oferuje wysoką wydajność bezprzewodowej transmisji sygnału w paśmie UHF i zapewnia pełną swobodę ruchów wszędzie tam, gdzie jest ona koniecznością. Ten system bezprzewodowy idealnie nadaje się do wykorzystania przez specjalistów branżowych, nauczycieli oraz inne osoby, które oczekują znakomitego brzmienia oraz wszechstronności zastosowań, a wszystko to bez korzystania z przewodów.