PRZEDSZKOLA

Nagłośnienie do przedszkola – wydawać się może, że temat prosty i nieskomplikowany, a jednak…
Przede wszystkim należy zdecydować czy ma być to nagłośnienie przenośne czy zamontowane na stałe. Każde z nich spełnia inne wymagania.

NAGŁOŚNIENIE PRZENOŚNE

Z założenia sprzęt musi być przede wszystkim lekki i funkcjonalny, wyposażony w odtwarzacz MP3, odbiornik bluetooth i mikrofonowe zestawy bezprzewodowe. Kolejnym ważnym parametrem jest skuteczność głośników określana w decybelach (dB). Czym wyższa tym lepiej. Ogólnie rzecz ujmując głośnik zamienia dostarczoną moc elektryczną na akustyczną, czyli dążymy do tego aby z dostarczonej mocy elektrycznej osiągnąć jak najwyższą moc akustyczną. W nagłośnieniu przeznaczonym dla małych dzieci nie chodzi o to by było głośno, nie chcemy przecież uszkodzić im słuchu. Chodzi o naturalne, czyste brzmienie i bezpieczną, pozbawioną sprzężeń akustycznych pracę z mikrofonami.

NAGŁOŚNIENIE STAŁE

Nagłośnienie uroczystości, bali i przedstawień czyli praca „ na żywo”

Optymalny zestaw nagłośnieniowy powinien zawierać:
dobre, skuteczne szerokopasmowe kolumny głośnikowe, przeznaczone do zawieszenia na uchwytach ściennych
niedużych rozmiarów kolumnę niskotonową
dobrej klasy mikrofony pojemnościowe  (zbierające)
przestrajalne bezprzewodowe zestawy mikrofonowe z mikrofonami doręcznymi i nagłownymi
wzmacniacz
mikser – najlepiej cyfrowy
statywy mikrofonowe wersja „For Baby”

Uzupełnieniem zestawu nagłośnienia jest oświetlenie sceniczne i efektowe ze sterowaniem cyfrowym, które podkreśli elementy scenografii oraz oświetli scenę.
Dzięki naszym zestawom mali adepci sztuki aktorskiej będą dobrze słyszalni, dobrze widoczni, a zaproszeni goście zadowoleni. Nagrywane przez rodziców, dziadków i opiekunów filmy zyskają na atrakcyjności, a każda zabawa nabierze bajkowego kolorytu.

W ofercie posiadamy też proste w obsłudze zestawy do streamingu (transmisji na żywo w sieci).

Nagłośnienie sal dydaktycznych  

Cechy optymalnego zestawu to funkcjonalność , trwałość i bezpieczeństwo pracy urządzeń. Zestaw składa się z następujących elementów:
pełnopasmowe kolumny głośnikowe,
wzmacniacz (bez wentylatorów, żeby nie przeszkadzały dzieciom w zasypianiu, kiedy słuchają ulubionej bajki),
cyfrowy mikser audio do podłączenia mikrofonu, komputera, telefonu , keyboardu, gitary, itp.
odtwarzacz multimedialny

Obsługa proponowanych przez nas zestawów praktycznie sprowadza się do włączenia i ustawienia potrzebnego poziomu głośności. Wszystkie konieczne ustawienia zaprogramują nasi technicy po zakończeniu montażu urządzeń.

Uzupełnieniem wyposażenia nowoczesnej sali dydaktycznej są tablice interaktywne, projektory i podłogi interaktywne.

Tablice interaktywne, przypominające klasyczne białe tablice suchościeralne, umożliwiają pracę z podłączonym komputerem oraz projektorem multimedialnym. Użytkownik korzystający z tablicy interaktywnej może za jej pomocą obsługiwać dowolny program w komputerze, a w zależności od technologii, w której tablica została wykonana, może używać także specjalnego pióra interaktywnego, każdego innego przedmiotu lub dłoni.

tablica interaktywna Qomo

Podłogi interaktywne to idealny sposób na zainteresowanie dzieci nauką poprzez zabawę. Poprawiają zdolności motoryczne, rozwijają szybkość reakcji wzrokowej i ruchowej, zwiększają orientację przestrzenną, przy okazji wpływają na zwiększenie aktywności ruchowej. Taka forma nauki jest niejednokrotnie skuteczniejsza niż tradycyjne lekcje. Posiadają wbudowane 80 gier z czego 30 gier FUN i 50 gier EDU.

FunFlor

Podłogi interaktywne FunFlor są certyfikowane ISO 9001.