O FIRMIE

FIRMA Z TRADYCJAMI

Firma DORADO Leszek Zawitkowski istnieje na rynku nieprzerwanie od 25 lat. Tworzymy zespół specjalistów działających w dziedzinach:

 • obsługa techniczna oraz akustyczna imprez,
 • projektowanie i konsultacje akustyczne,
 • wykonawstwo instalacji nagłośnieniowych,
 • kompletacje i dostawa urządzeń,
 • konserwacje systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych.

Prowadzimy naprawy sprzętów używanych w branży muzycznej oraz serwis głośników. Nasza wieloletnia praktyka, rzetelność i fachowość zapewni Państwu gwarancję i satysfakcję z powierzonych nam zadań.

PROJEKTY – DORADZTWO – MONTAŻE

Znajomość rynku oraz zmian technologicznych wprowadzanych przez producentów sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego pozwala nam na optymalny dobór asortymentu przy projektowaniu oraz kompletowaniu systemów nagłośnieniowych. Nasze rzetelne i fachowe doradztwo zapewnia odbiorcom trafność wyboru w realizacji swoich zamierzeń. Prowadzony zakres usług gwarantuje naszym klientom kompleksową obsługę. Dostawę, montaż, uruchomienie łącznie z serwisem sprzętu i naprawami pogwarancyjnymi. Każdy z projektów przygotowywany jest indywidualnie do potrzeb klienta. Współpracujemy z polskimi producentami oraz dystrybutorami wszystkich uznanych marek zagranicznych. Dysponujemy sprzętem dla wymagających oraz dla klientów zmuszonych ograniczać wydatki przy zachowaniu dobrej jakości.

SERWIS URZĄDZEŃ – NAPRAWA GŁOŚNIKÓW

Serwis urządzeń elektroakustycznych Dorado Leszek Zawitkowski działa na rynku usługowym nieprzerwanie od 1990 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w naprawach sprzętów do przetwarzania dźwięku i obrazu. Od roku 2005 do oferty włączyliśmy usługi naprawy głośników oraz serwis efektowych urządzeń oświetleniowych i sterowników DMX. Na wszystkie wykonane przez nasz serwis usługi udzielamy gwarancji. Dla stałych klientów mamy oferty specjalne. Istnieje możliwość podpisania umów serwisowych.

OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Dysponujemy nagłośnieniem i oświetleniem, które możemy dowolnie konfigurować w zależności od Państwa potrzeb. Pracujemy na sprzętach renomowanych firm. Zarówno małe projekty jak i duże wydarzenia wymagają szczególnego podejścia. Nasze doświadczenie zdobywane przez lata daje Państwu gwarancję, że obsługa techniczna imprezy przebiegnie bez żadnych kłopotów, a jeśli zajdzie taka potrzeba służymy Państwu poradą i naszą wiedzą, również przy przygotowaniu imprezy.

DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA

Obejmuje dziedziny związane z zakresem naszej działalności.

 • Nagłośnienie
 • Nagłośnienie 100V – systemy niskoprądowe
 • Technika estradowa
 • Oświetlenie efektowe
 • Oświetlenie dekoracyjne LED – taśmy i profile
 • Systemy konferencyjne
 • Systemy projekcyjne – prezentacje i multimedia

Lata pracy w branży pozwoliły na wypracowanie wielu bardzo korzystnych programów partnerskich, co przekłada się na ceny produktów, które posiadamy w sprzedaży. W naszej ofercie mamy sporo pozycji, którymi na pewno zainteresują się firmy instalatorskie, instytucje budżetowe, kościelne, właściciele klubów, lokali, restauracji, aptek, sklepów etc. oraz muzycy, prezenterzy, DJ-e i cała masa entuzjastów dobrego dźwięku.

QMSaudio

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest indywidualne podejście pod względem technicznym, akustycznym czy architektonicznym, proponujemy produkty marki QMSaudio. Są to rozwiązania i projekty własne, wynikające z lat praktyki, zdobytej wiedzy i zaangażowania w temat akustyki.