Nowa seria mikserów Mi PROEL

Włoski PROEL wprowadził do swojej oferty nową serię mikserów. Oznaczenie Mi od tej pory powinno kojarzyć się wszystkim z kompaktowymi Mi-kserami Proel. Charakteryzuje je atrakcyjna cena oraz ilość funkcji, które dostępne były do tej pory w znacznie droższych urządzeniach.

Seria obejmuje 3 modele. Wszystkie wyposażono w 6, 10 i 12 kanałów i pełen zestaw inteligentnych funkcji, które są w stanie sprawdzić się w większości podstawowych aplikacji scenicznych i studyjnych.
W nowych ultra-kompaktowych mikserkach producentowi udało się osiągnąć jakość brzmienia preampów porównywalną z profesjonalnymi, pełnoformatowymi konsoletami. W niekonwencjonalnie zaprojektowanych nowoczesnych obudowach zamknięto przeźroczyste i precyzyjne brzmienie oraz szerokie możliwości miksowania.

We wszystkich modelach serii Mi mamy do dyspozycji różne kombinacje wielozakresowej korekcji, zasilanie Phantom, diodowe mierniki VU oraz procesory efektów DSP z 256 presetami (Mi10/Mi12). Metalowe elementy obudowy, wzbogacone charakterystycznymi, czerwonymi wykończeniami, zapewnią odporność nawet na najtrudniejsze warunki sceniczne.