SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE I NAGŁOŚNIENIE MOBILNE

Wszechstronność zastosowań, niezawodność oraz łatwość obsługi – oto jak można w skrócie scharakteryzować skomponowane przez nas systemy nagłośnieniowe. Proponowane zestawy doskonale zdają egzamin w instalacjach małej oraz średniej wielkości. Dzięki współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami sprzętu nagłośnieniowego oferujemy najlepsze rozwiązania uwzględniające najwyższą jakość oraz budżet inwestora.
Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od opracowania indywidualnego projektu uwzględniającego przeznaczenie, akustykę oraz specyfikę danego obiektu, a skończywszy na wykonaniu prac instalacyjnych, uruchomieniu systemu i przeszkoleniu personelu. Każdy wykonywany przez nas system nagłośnieniowy charakteryzuje się równomiernym pokryciem dźwiękiem nagłaśnianego obszaru, dobrą zrozumiałością mowy oraz odpowiednim poziomem głośności i dynamiką. Proponując naszym Klientom zestaw nagłośnieniowy bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo inwestycji w system, który można rozbudowywać w praktycznie każdym zastosowaniu.

Do naszych klientów zawsze wychodzimy z propozycją całej gamy sprzętu nagłośnieniowego począwszy od małych, lekkich i bezprzewodowych systemów z zasilaniem bateryjnym, aż do skomplikowanych systemów liniowych oraz miksery z efektami cyfrowymi. Proponowane zestawy mogą być zamknięte w skrzynie transportowe (case) oraz okablowane według indywidualnych potrzeb, np. przewody wieloparowe (multicore) na bębnie lub w wersji box.

NIE TYLKO NAGŁOŚNIENIE

Poza projektowaniem i instalacją systemów nagłośnienia niskoomowego jak również wykonanego w technice 100V oferujemy:
zestawy nagłośnieniowe mobilne (przenośne)
oświetlenie sceniczne i dyskotekowe (szeroki zakres oświetlenia ruchomego, statycznego oraz architektonicznego)
obsługa techniczna koncertów, imprez plenerowych i klubowych
nagłośnienie uroczystości, eventów, imprez rodzinnych, (wesela, bale karnawałowe, studniówki itp.)
nagłośnienie konferencji wraz z obsługą tłumaczeń symultanicznych
nagłośnienie i oświetlenie małych form teatralnych

OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Zajmujemy się obsługą techniczną uroczystości, koncertów, imprez plenerowych i klubowych. Nagłaśniamy zarówno konferencje wraz z obsługą tłumaczeń symultanicznych, jak również mniejsze konferencje, zebrania czy eventy. W pełnym zakresie prowadzimy nagłośnienie i oświetlenie imprez rodzinnych, wesel, małych form teatralnych, bale karnawałowe, studniówki itp. Nasze doświadczenie zdobywane przez lata sprawia, że obsługa techniczna imprezy to dla nas przyjemność, a dla klienta profesjonalizm na najwyższym poziomie.