NAGŁOŚNIENIE OBIEKTÓW SAKRALNYCH

Obiekty sakralne charakteryzują się wyjątkową specyfiką. W pomieszczeniach często pojawia się duży pogłos, który znacznie utrudnia słuchanie mowy oraz pieśni. W celu poprawienia jakości dźwięku warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. W naszym asortymencie znajdują się kolumny miksery oraz wzmacniacze niezbędne dla zapewnienia odpowiedniej akustyki kościoła oraz terenu okalającego.

CZYSTY NATURALNY DŹWIĘK

Oferujemy matryce głośnikowe QMSaudio QXL1146, które gwarantują zapewnienie czystych i naturalnych dźwięków instrumentów, zachowują naturalne brzmienie głosu w pełnym paśmie. Do zalet należy również kierunkowa emisja głosu (lektorów, celebransa, a także psalmistów i chórów), wysokie pole krycia dźwiękowego oraz działanie w szerokim paśmie. Dzięki temu zarówno osoby siedzące, jak i stojące słyszą wyraźnie, co ułatwia pełne uczestnictwo w nabożeństwach.

NAGŁOŚNIENIE ZEWNĘTRZNE

Kolumny głośnikowe QMSaudio QX1188 oraz QX0105 to idealne rozwiązanie do instalacji na zewnątrz kościoła. Precyzja i przejrzystość dźwięku równoznaczna ze zrozumiałością mowy przy solidnej odpornej na warunki atmosferyczne obudowie to gwarancja długotrwałego bezawaryjnego działania.

WYDAJNOŚĆ ZESTAWU

Zestawy nagłośnieniowe wyposażone w procesory, korektory i filtry parametryczne eliminują występowanie sprzężenia akustycznego z mikrofonami. Nagłośnienie scholi i koncertów ewangelizacyjnych nie wymaga już dowożenia dodatkowego nagłośnienia. Wykorzystywane wzmacniacze i miksery cyfrowe pozwalają na sterowanie nagłośnieniem wewnątrz kościoła według separowanych stref i niezależnie nagłośnieniem zewnętrznym.

NAGŁOŚNIENIE ORGANÓW

W ofercie posiadamy również zestawy nagłośnieniowe organów elektronicznych. Zostały specjalnie zaprojektowane w paśmie od 18Hz dla najbardziej wymagających instrumentów jakimi są organy kościelne i zapewniają odzwierciedlenie brzmienia organów piszczałkowych.

GWARANCJA JAKOŚCI, PRECYZJI I ESTETYKI

Dobieramy kolorystykę kolumn oraz mocowań do wystroju wnętrza lub elewacji (wg palety kolorów RAL). Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane zestawy nagłośnienia nie rzucały się w oczy.
Kolumny głośnikowe objęte są 5 letnią gwarancją. Pozostały sprzęt nagłośnieniowy 2 lub 3 letnią gwarancją, w zależności od warunków udzielanych przez producenta.
Oferujemy stałą opiekę firmy nad nagłośnieniem obiektu z zapewnieniem profesjonalnego serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.