NAGŁOŚNIENIE KOŚCIOŁA

W naszej ofercie znajdują się kolumny, miksery oraz wzmacniacze niezbędne dla zapewnienia odpowiedniej akustyki kościoła oraz terenu okalającego. Oferowane zestawy gwarantują zapewnienie czystych i naturalnych dźwięków, zachowują naturalne brzmienie głosu w pełnym paśmie. Do zalet należy również kierunkowa emisja głosu (lektorów, celebransa, a także psalmistów i chórów), wysokie pole krycia dźwiękowego oraz działanie w szerokim paśmie. Dzięki temu zarówno osoby siedzące, jak i stojące słyszą wyraźnie, co ułatwia pełne uczestnictwo w nabożeństwach.

GWARANCJA JAKOŚCI PRECYZJI I ESTETYKI

Dobieramy kolorystykę kolumn oraz mocowań do wystroju wnętrza lub elewacji (wg palety kolorów RAL). Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane zestawy nagłośnienia nie rzucały się w oczy.
Kolumny głośnikowe objęte są 5 letnią gwarancją. Pozostały sprzęt nagłośnieniowy 2 lub 3 letnią gwarancją, w zależności od warunków udzielanych przez producenta.
Oferujemy stałą opiekę firmy nad nagłośnieniem obiektu z zapewnieniem profesjonalnego serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.